Eén bericht geeft witte pagina

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
Gebruikersavatar
Masterbas
Berichten: 246
Lid geworden op: 26 apr 2008, 22:51
Locatie: Den Dungen, bij 's-Hertogenbosch
Contacteer:

Eén bericht geeft witte pagina

Bericht door Masterbas » 18 jul 2009, 15:25

  • Adres van je forum: http://www.insectfocus.nl/ (of .com/.be)
    Event. modificaties op je forum: Ja, flink wat
    Wanneer ontstond het probleem? Toen iemand een bericht plaatste
    phpBB versie: 3.0.4

    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? Google Analytics geïnstalleerd, maar dit heeft geen invloed, daar ik het al een keer verwijderd heb om te testen of het daaraan lag.
    Wat is het probleem?
Eén bericht geeft een witte pagina. Zowel gewoon in viewtopic, als in de moderatie wachtrij. Als ik uitlog als berheerder, kan ik het originele bericht gewoon zien, omdat het andere bericht nog moet worden goedgekeurd. Aan dit bericht zitten 4 foto's als bijlagen. Deze foto's zijn gewone foto's heb ik al gezien, het zijn geen scripts o.i.d.

Uiteraard heb ik php_flag display_errors al op on gezet, maar dit geeft géén foutmelding. Zoals ik al zei is het alleen bij dat ene bericht... Ik heb al gekeken in de database, en het is een normaal bericht, met wat bijlagen geïnclude (wat hij in andere berichten ook gewoon goed doet).

Iemand enig idee hoe ik er achter ga komen wat het probleem is met dat bericht?
Groeten,
Masterbas

Gebruikersavatar
Masterbas
Berichten: 246
Lid geworden op: 26 apr 2008, 22:51
Locatie: Den Dungen, bij 's-Hertogenbosch
Contacteer:

Re: Eén bericht geeft witte pagina

Bericht door Masterbas » 18 jul 2009, 16:31

Oke, laat dit topic maar zitten, het heeft wat diepe wortels wat allemaal niet 1-2-3 is op te lossen...
Naar phpbb.com dus...
Voor de geïnteresseerden: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1699305
Groeten,
Masterbas

Gesloten