Pagina 1 van 1

*OPGELOST* Forums bewerken gaat niet meer na update

Geplaatst: 25 aug 2008, 17:43
door Mitch Fynn
  • Adres van je forum: http://www.lentenieren.nl/board/
    Event. modificaties op je forum: ACP_add_User
    Wanneer ontstond het probleem? 25 augustus 08, na upgrade van 3.0.1 naar 3.0.2
    phpBB versie: 3.0.2

    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? Ja versie bijgewerkt, (van 3.0.1 naar 3.0.2)
    verder niets
    Wat is het probleem?
Na de upgrade werkt de Tab "Forums" niet meer en in de linker kolom werkt de link naar Forum Beheer ook niet meer.
Wat ik er tot nu toe zelf aan heb gedaan: Ik heb de zip met de update een paar keer opnieuw gedownload en telkens de nieuwe files ge-upload omdat de fout waarschijnlijk in een of meerdere files zit die niet compleet worden vervangen (of files worden door incomplete files vervangen). Toch lukt het steeds niet de forumfuncties op het scherm te krijgen. Zowel de tab als de link in het zijpaneel geven een http 500 melding.
Mijn vraag: welke files worden er (met deze links) precies aangeroepen ? Dit zodat ik gericht op die pagina's zelf kan kijken wat er mogelijk mis is.
Opmerking: Alle andere functies (in ACP en forum zelf) werken prima.


Is er iets anders mogelijk aan de hand dan ook graag jou idee en/of oplossing.

Alvast dank, M.

Re: Forums bewerken gaat niet meer na update

Geplaatst: 25 aug 2008, 18:02
door Mid
Leeg via FTP de map "cache" eens, BEHALVE .htaccess en index.html.

Re: Forums bewerken gaat niet meer na update

Geplaatst: 25 aug 2008, 22:10
door Mitch Fynn
Thank you Mid!
Ik ga het direct doen en zal het resultaat posten.

Problem Opgelost

Geplaatst: 25 aug 2008, 22:40
door Mitch Fynn
De cache legen heeft niet geholpen..maarrrr:
door in FTP nog een keer door de lijst te gaan kwam ik er achter dat root/includes/acp/acp_forums.php
niet juist werd overschreven door de nieuwe versie. Ik heb de oude file gedelete-> de nieuwe nogmaals gewoon geupload en nu werkt het dus wel.
Thx 4 the trouble Mid!
Greets M.