Pagina 1 van 1
Wijzigen berichten
Geplaatst: 05 apr 2009, 20:07
door Seraph
- Adres van je forum: http://www.vankinschotplein.nl/kinschot
Event. modificaties op je forum:APC_ADD_USER mod
Wanneer ontstond het probleem?is er altijd geweest
phpBB versie: 3.0.4
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? alleen wat permissies geprobeerd en aangepast
Wat is het probleem?
Het probleem bestaat uit het feit dat wat ik ook doe en hoe lang ik het ook instel, ik de berichten niet kan wijzigen. Sterker nog zelfs de moderators en ik als site admin kan helemaal niets veranderen aan een bericht als het gaat om bijvoorbeeld tiepvauten. Ik moet wel zeggen dat ik het thema Springflowers gebruik en in het beheerderslog wordt steeds herhaald dat de afbeeldingenset de nl taalvariabelen mist.
grtz Seraph
..
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 12:03
door Derky
Heb je toevallig al op die foutmelding
gezocht?

Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 12:42
door EelkeB
Seraph schreef:Ik moet wel zeggen dat ik het thema Springflowers gebruik en in het beheerderslog wordt steeds herhaald dat de afbeeldingenset de nl taalvariabelen mist.
Laat de edit-knop nou net een plaatje uit die afbeeldingenset zijn (het is een plaatje, die een tekst bevat, daarom verwacht phpBB een vertaalde versie ervan).
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 14:18
door Seraph
Okay dat kan idd kloppen zoals ik het nu bekeken heb. Nu is mijn volgende vraag. Hoe moet ik zoiets vertalen? Of kan iemand dat voor mij doen? Ben niet zo een code engineer
grtz Seraph
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 14:35
door Pascal
Het knopje uit prosilver halen (imagesets/nl) en die dan naar de map van die andere stijl kopieren...
in ieder geval moet:styles/uwstijl/imagesets/nl
wel bestaan. als in die map bijvoorbeeld de edit knop zit is het goed.
vergeet niet om de afbeelding sets te vernieuwen! ^^
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 14:37
door EelkeB
Dat kan, als de stijl zwaar leunt op prosilver. Heeft de stijl zijn eigen look&feel, dan wordt dat niet echt mooi.
Het is niet zo ingewikkeld, het ingewikkeldste is waarschijnlijk daadwerkelijk de plaatjes maken met iets als Photoshop. Ik zou dit verzoek neerleggen bij de maker van de stijl die je gebruikt. Een andere optie is een stijl zoeken die wel een Nederlandse imageset heeft, een van de standaard stijlen gebruiken of je eigen stijl maken.
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 15:12
door Paul
Kopieer de map styles/STYLENAAM/imageset/en naar styles/STYLENAAM/imageset/nl
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 15:13
door Pascal
@paul dan is alles engels he, niet nederlands...
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 15:58
door EelkeB
Yep. Diverse opties, allemaal met hun eigen nadelen

En voordelen, natuurlijk. Volgens mij hebben we nu alle mogelijke opties wel gehad.
Re: Wijzigen berichten
Geplaatst: 06 apr 2009, 17:56
door Derky
EelkeB schreef:Yep. Diverse opties, allemaal met hun eigen nadelen

En voordelen, natuurlijk. Volgens mij hebben we nu alle mogelijke opties wel gehad.
Eh EelkeB.. wat wil je hier nu mee zeggen dan?

Graag
alleen reageren wanneer je de vrager ermee helpt.
