&view=unread#unread toevoegen aan topic links

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
wildchilli
Berichten: 57
Lid geworden op: 07 jan 2012, 21:39

&view=unread#unread toevoegen aan topic links

Bericht door wildchilli » 17 mei 2012, 19:17

Om het eerste ongelezen bericht van een topic te laten zien kun je &view=unread#unread toevoegen achteraan de link van het topic.

Is er ook een mogelijk om automatisch de eerste ongelezen post te laten zien als men op een link klikt??

gr.

Gebruikersavatar
Pola
Berichten: 1495
Lid geworden op: 19 jan 2012, 14:40
Contacteer:

Re: &view=unread#unread toevoegen aan topic links

Bericht door Pola » 17 mei 2012, 23:33

In de standaard stijlen, prosilver en subsilver2 zit die mogelijkheid al.

In onderstaande voorbeeld met de stijl prosilver, is het icoontje in de rode rechthoek genummerd "1" een link naar het eerste ongelezen bericht in het topic en het icoontje in de rode rechthoek genummerd "2" een link naar het laatste bericht in het topic.

Afbeelding
HGN op phpbb.com

Gesloten