Avatar gallerij

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
marcofan
Berichten: 14
Lid geworden op: 16 jul 2006, 12:44

Avatar gallerij

Bericht door marcofan » 17 jul 2006, 18:06

Support template:
  • Wat is het probleem? Ik heb geen Avatar gallerij in de map staan
    Wanneer ontstond het probleem? direct al bij het downloaden en installeren
    Adres van je forum: http://www.marcoborsatofansite.nl/phpBB2/
    Modifications op je forum: geen
    Huidige stijl: SubSilver
    phpBB versie: 2.0.21
    Waar is je forum gehost: http://www.flexwebhosting.nl
    Heb je onlangs iets verandert aan je forum? nee
Overige opmerkingen: Ik wilde graag een Avatar hebben bij mijn naam, nu wilde ik dus kijken of er een Avatar gallerij was maar die kan ik nergens vinden, ik heb phpbb van deze website gedownload, ik zou graag willen weten waar ik al die afbeeldingen kan vinden, overigens heb ik in een map 'avatars' gemaakt met daarin 3 avatars :arrow: "url website"/phpBB2/images/avatars/gallery ik dacht dat ik het goed had gedaan.


...

Gebruikersavatar
Pino1990
Berichten: 176
Lid geworden op: 29 jun 2006, 15:36
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Bericht door Pino1990 » 17 jul 2006, 18:13

edit: sorry, foutje, was in de war met smileys

edit:kijk hier eens voor meer avatars: http://www.phpbb.com/phpBB/catdb.php?cat=17
Laatst gewijzigd door Pino1990 op 17 jul 2006, 19:08, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
Stef
Berichten: 9080
Lid geworden op: 04 jun 2003, 20:47

Re: Avatar gallerij

Bericht door Stef » 17 jul 2006, 18:35

Pino dat slaat nergens op.
marcofan schreef:Ik wilde graag een Avatar hebben bij mijn naam, nu wilde ik dus kijken of er een Avatar gallerij was maar die kan ik nergens vinden, ik heb phpbb van deze website gedownload, ik zou graag willen weten waar ik al die afbeeldingen kan vinden, overigens heb ik in een map 'avatars' gemaakt met daarin 3 avatars :arrow: "url website"/phpBB2/images/avatars/gallery ik dacht dat ik het goed had
Heb je de optie aangezet in het admin paneel? En zijn er wel avatars aanwezig?

marcofan
Berichten: 14
Lid geworden op: 16 jul 2006, 12:44

Bericht door marcofan » 17 jul 2006, 20:15

phpBB2/images/avatars/gallery/ in deze pad heb ik avatars staan, in de admin paneel staat alles op Ja de juiste pad is ingevuld maar er word ook gesproken over categorie maar waar en hoe kan ik dat instellen, je kan toch ook eigen avatars maken en gebruiken want er was nog geen eens een map gallery die heb ik dus zelf gemaakt

leuk die link alleen ik kan geen engels lezen :shock:

Gebruikersavatar
Pino1990
Berichten: 176
Lid geworden op: 29 jun 2006, 15:36
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Bericht door Pino1990 » 17 jul 2006, 21:34

In princiepe is het zo, als het gallery-pad op images/avatars/gallery staat, je maakt daar in een map aan, en je upload daar wat afbeeldingen heen dan is dat een categorie

don graafschap
Berichten: 92
Lid geworden op: 07 jul 2006, 21:15

Bericht door don graafschap » 17 jul 2006, 23:06

je moet naar /Gallery ook nog de gewenste naam neer zetten van je avatar gallerij ma ;) dus phpBB2/images/avatars/gallery/COBHC dan moet ie het doen ;) COBHC is maar een voorbeeld naam ;)

marcofan
Berichten: 14
Lid geworden op: 16 jul 2006, 12:44

Bericht door marcofan » 18 jul 2006, 00:26

inmiddels is het me gelukt :D

Gesloten