Forum overzetten

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
webdriver
Berichten: 12
Lid geworden op: 03 mei 2003, 18:59

Forum overzetten

Bericht door webdriver » 07 mei 2003, 01:02

Ik heb nou een forum met members op lycos ik wil mijn forum op een betaalde host zetten maar met alle posts en members erbij kan dat ??

Gebruikersavatar
FlorisD
Berichten: 1595
Lid geworden op: 12 nov 2002, 21:06
Locatie: Vijfhuizen
Contacteer:

Re: Forum overzetten

Bericht door FlorisD » 07 mei 2003, 07:54

webdriver schreef:Ik heb nou een forum met members op lycos ik wil mijn forum op een betaalde host zetten maar met alle posts en members erbij kan dat ??
Door een backup te maken van de database en deze daarna weer in te voegen op de nieuwe locatie.
MessageBoard.nl, gratis phpBB forum hosting

webdriver
Berichten: 12
Lid geworden op: 03 mei 2003, 18:59

Bericht door webdriver » 07 mei 2003, 11:25

Kunt u aub meer info geven ?? :D

Felix

Bericht door Felix » 07 mei 2003, 11:42

webdriver schreef:Kunt u aub meer info geven ?? :D
Ik denk wat hij bedoeld is.

Op je lycos forum ga naar je controle paneel (admin paneel) ga naar general admin, daar staat bacjup database.

Click hierop, dan wardt je database bewaard in een file. Haal die file naar je computer (tenzij deze op je computer wordt bewaard) Dan op de betaalde host, installeer je je nieuwe phpBB forum. helemaal leeg, en dan upload je je bewaarde forum terug. op de zelfde manier.

ga naar je admin paneel, general admin, and restore. :)

Gebruikersavatar
Lux
Berichten: 70
Lid geworden op: 02 jan 2003, 17:57
Locatie: Remunj
Contacteer:

Bericht door Lux » 07 mei 2003, 12:29

ik heb dit ook gedaan maar twas mislukt

de manier via control panel lukt niet altijd
je kunt beter een dump maken vanuit je mysql db van alleen de data en deze weer invoegen via je nieuwe db
|| http://superdelux.nl/ || VooR Al DaT OnziN OvertrefT ||

Ik HelP GraaG! DoE IetS TeruG VooR MiJ En KliK DezE LinK -tnx-
|| http://www.alienthegame.nl/referall.php?id=369 || Alien: the GamE ||

robert_waanders
Berichten: 208
Lid geworden op: 23 feb 2003, 10:30
Locatie: Eibergen
Contacteer:

Bericht door robert_waanders » 07 mei 2003, 13:24

dat kan allemaal... echter... ik gebruik software van http://www.mysqlstudio.com Navicat, om mijn databases te verplaatsen of te backuppen.. 30 dagen versie is gratis...

ik heb het echter gekocht en heb er dagelijks plezier van om elke dag automatisch een backup van mijn mysql database te maken..

Robert
"Qua patet orbis, visito Roberto forum est"

http://www.modelbouwforum.nl

doc

Bericht door doc » 07 mei 2003, 21:13

die rechtstreekse back-up zal wel werken zenne ... zoals boven ergens beschreven ...backup maken en uploaden in je nieuwe lege database van je betaalde host ... ge moet er dan enkel voor zorgen dat je in de config table ...de url , en de patch veranderd

En als je ook een backup van je forum kan nemen , kan je deze ook gewoon uploaden en daar enkel de config.php aanpassen ... spaart je wat tijd ook ;)

Gesloten