Pagina 1 van 1

Mail verzend problemen via forum

Geplaatst: 16 sep 2005, 09:27
door dutchmetal
Hallo,

heb net phpBB geinstalleerd en ik was bezig e.e.a af te stellen naar mijn wensen. Alleen ik kwam er achter dat als ik wil registeren en de bevestigingsmail gaat eruit er een foutmelding verschijnt. Uiteraard komt deze melding ook tevoorschijn als ik bv een wachtwoord wil nazenden.

De melding die verschijnt is:

Failed sending email :: PHP ::
DEBUG MODE
Line : 234

Vervolgens heb ik geprobeerd de SMTP te gebruiken van planet. Nou ja dat werkt natuurlijk alleen maar als je iets naar een planet adres wil sturen. Dus smtp van provider gebruiken is geen oplossing. Toen had ik nog een server met een domeintje erop. Ik dacht gebruik ik die:
mail.hotdebbie.com

dan krijg ik alleen als melding:
Ran into problems sending Mail. Response: 553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)
DEBUG MODE
Line : 152
File : smtp.php

Wat te doen? Ik dacht even dat bevestigingsmail niet laten verzenden, maar ja dat schiet niet op, want ook om het wachtwoord op te vragen enz heb je die mail nodig.

Geplaatst: 16 sep 2005, 09:36
door mosymuis
De SMTP error melding betekent dat de hotdebbie.com server geen onbekende externe servers toelaat. Je zal dus een andere mailserver moeten zoeken, je huidige provider moeten aansporen PHP mail in te schakelen óf contact opnemen met hotdebbie.com om je server toegelaten te krijgen.

Geplaatst: 16 sep 2005, 09:43
door dutchmetal
Shit dat is dus niet zo mooi, want het ligt dus helemaal bij derden partijen. Vraag me af waarom PHPmail nou weer uitstaat :shock:

Is er een manier om het mail gebeuren in phpBB tijdelijk uit te zetten misschien? Dan maar geen bevestigingsmailtje, maar dan kan ik iig verder zonder foutmeldingen.

Geplaatst: 16 sep 2005, 09:47
door mosymuis
dutchmetal schreef:Is er een manier om het mail gebeuren in phpBB tijdelijk uit te zetten misschien? Dan maar geen bevestigingsmailtje, maar dan kan ik iig verder zonder foutmeldingen.
Jazeker is die er, maar zoals je zelf al bedacht had wordt het mailsysteem inderdaad voor meer gebruikt als registratie alleen.

:arrow: http://mods.mosymuis.nl/viewtopic.php?t=19

Geplaatst: 16 sep 2005, 10:20
door dutchmetal
hoi,

als titel heeft het daar: Disable All Email 1.0.0

Dat wil zeggen als ik jou oplossing daar toe pas, dan zijn alle mail opties op het phpBB verwijderd cq uitgeschakeld?

Dus behalve registratie bv ook "wachtwoord vergeten" optie? (en whatever er nog meer mag zijn)

Geplaatst: 16 sep 2005, 10:28
door mosymuis
Klopt ja. Teminste, ironisch genoeg heb ik aan een hoop andere functies gedacht, maar het wachtwoord vergeten nu juist weer niet. Daarvoor nog:

Code: Selecteer alles

#
#-----[ OPEN ]------------------------------------------
#
templates/phpBBmmm/login_body.tpl

#
#-----[ DELETE ]------------------------------------------
#
		  <tr align="center">
			<td colspan="2"><span class="gensmall"><a href="{U_SEND_PASSWORD}" class="gensmall">{L_SEND_PASSWORD}</a></span></td>
		  </tr>

Geplaatst: 16 sep 2005, 10:30
door dutchmetal
haha, zo helpen we elkaar nog een beetje :)

Ik ga er gelijk even mee stoeien

Geplaatst: 16 sep 2005, 10:55
door dutchmetal
Helaas er veranderd niets, ondanks alle aanpassingen. Als je registreert blijft hij de foutmelding geven.

Geplaatst: 16 sep 2005, 11:00
door dutchmetal
Iets mee te maken misschien dat het in 2.0.17 nog ergens zit misschien? Zag dat deze aanpassingen van 2.0.15 waren

Optie om pw via mail op te vragen is er wel netjes uit.

Geplaatst: 16 sep 2005, 11:04
door dutchmetal
Oop, my bad!
1 * ontbrak....

thankx, nu werkt het!