Pagina 1 van 1
nieuw forum, hulp nodig
Geplaatst: 18 okt 2006, 15:22
door kerkyra
ik heb even wat hulp nodig, ik heb bij mijn hostingpakket de mogelijheid een forum te installeren, dat heb ik dus gedaan, maar het forum is nu in het engels en ik moet hem updaten staat er.
Kan ik het in het nederlands krijgen? en hoe gaat dat updaten? Want ben bang dat ik het straks verkeerd doe en alles foetsie is
http://hetsheltiehuisje.nl/corfuforum/i ... 428fbd4a9e
Alvast bedankt, groetjes jolanda
Geplaatst: 18 okt 2006, 18:53
door hendry
je kan de nieuwe versie toevoegen als je FTP toegang heb. Die vind je bij downloads en de NL taal vind je hier
http://www.phpbb.nl/viewtopic.php?t=30547 
Geplaatst: 19 okt 2006, 08:37
door kerkyra
pfffff, als ik die taal download krijg ik een venster met veel opties, ik heb geen idee wat ik moet doen en hoe ik het dan op het forum krijg
Het zal vast heeeeeeel simpel zijn....maar ik snap het effe niet
En als ik het forum up-dated, word dan automatisch op mn forum de oude versie vervangen door de nieuwe?
Geplaatst: 19 okt 2006, 08:57
door kerkyra
Jippie, ik heb alles gedownload en unzipt zoals beschreven in de handleiding, nu moet ik het alleen gaan uploaden naar mn forum

Geplaatst: 19 okt 2006, 09:15
door kerkyra
Aaaaaah, ik snap er nu niks meer van

Want......ik heb namelijk al een forum geinstalleerd en die wil ik dus updaten en in het nederlands. Tot zover is het duidelijk. Maar als ik lees bij uploaden met ftp moet je een map maken blah blah, maar ik heb toch al een adres waar mn forum staat :
http://www.hetsheltiehuisje.nl/corfuforum
Dus hoe krijg ik nu hetgeen ik net heb gedownload heb (taalpakket/smily's en de nieuwste phpbb-versie) daar? Ik snap ook niet hoe ik dat adres in moet vullen bij ftp (ipswitch heb ik)
Ik hoop dat iemand me hier mee kan helpen

Geplaatst: 19 okt 2006, 12:26
door kerkyra
Wauwwwww, het is gelukt, nou goed, mocht ik weer es een vraag hebben dan horen jullie het wel
