Ik had een vraagje over het verhuizen van forum.
Een grote week geleden heb ik een phpBB2 forum opgezet op een Lycos webruimte, maar de server raakte steeds overbelast tussen 19 en 22u 's avonds. Dan maar besloten om te verhuizen naar een betere webruimte (ergens anders op Lycos) maar er rezen twee problemen.
1) Mijn recenste backup van het oude forum wilde niet uploaden, "no file uploaded" zei de browser. Een oudere backup werkte dan weer wel, hoewel deze een error gaf.
2) Eenmaal dan die oudere backup gerestored, zit je plots met het probleem dat het scripth path niet klopt voor de nieuwe webruimte. Maar je kan dus ook niet meer aan je admin panel om dit te wijzigen. Hoe verander je zoiets dan? Via de php code op één of andere manier?
Soit, om een lang verhaal kort te maken, we zijn dan maar helemaal opnieuw begonnen op de nieuwe webruimte, maar ik had graag geweten in hoeverre het mogelijk is om fora te verhuizen en in hoeverre je op die backups mag betrouwen. Ik wil het mijn users en mezelf niet aandoen van nog eens helemaal van nul te moeten herstarten.
Forum restoren en verhuizen
Forumregels
Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.

Kennis bank: http://www.phpbb.nl/kb.php?mode=article&k=8
http://phpbb3.nl Jouw gratis forumprovider!
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 03 feb 2004, 18:57
Bedankt, ik had weer niet ver genoeg gekeken, stupid meheadout schreef:Kennis bank: http://www.phpbb.nl/kb.php?mode=article&k=8
