ff een paar vraagjes

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
Bobbelingman
Berichten: 171
Lid geworden op: 05 jan 2003, 00:11
Contacteer:

ff een paar vraagjes

Bericht door Bobbelingman » 23 mar 2003, 10:07

Ik gebruik voor het uploaden ws_ftp le maar waarom moet de namen van de bestanden niet groten zijn dan 8 letters?, is dit in te stellen.

Als ik mijn forum (.3) op een nieuwe server wil zeten met een nieuwe versie (.4) moet ik dan allen de nieuwe versie erop te zetten en dan mijn back up uploaden?

bedankt :thumb:

Spikey
Berichten: 1361
Lid geworden op: 21 dec 2002, 23:08

Re: ff een paar vraagjes

Bericht door Spikey » 23 mar 2003, 11:26

Bobbelingman schreef:Ik gebruik voor het uploaden ws_ftp le maar waarom moet de namen van de bestanden niet groten zijn dan 8 letters?, is dit in te stellen.
Ik vermoed dat dit meer beperking is van je server dan van ws_ftp_le, zeker weten doe ik het niet omdat ik het programma niet zelf gebruik. Kun je er ook niets over vinden in de help van het programma.
Als ik mijn forum (.3) op een nieuwe server wil zeten met een nieuwe versie (.4) moet ik dan allen de nieuwe versie erop te zetten en dan mijn back up uploaden?
En je moet daarna je database updaten, hierbij word geen data verwijderd en behoudt je alle gebruikers/berichten etc. , er wordt alleen een aanpassing van de database uitgevoerd.
Natuurlijk wel rekening houden dat je op deze manier eventuele geïnstalleerde mods kwijt bent, als je 2.04 "schoon" upload.
gr. Spikey

Geen support via pb, email, msn, uw vragen worden niet beantwoord !

nickyg

Bericht door nickyg » 25 mar 2003, 17:57

waarom neem je geen "FTP Voyager"?
deze is echt snel en goed vind ik!
ik had eerst ook wsftp_le maar die laat ook op je hardeschrijf enzo een soort cookie achter!

STL
Berichten: 79
Lid geworden op: 04 feb 2003, 23:09

Bericht door STL » 25 mar 2003, 18:27

Smart FTP werkt ook prima

nickyg

Bericht door nickyg » 26 mar 2003, 16:44

dat is waar was ik vergeten er bij tezetten bedankt

Gesloten