Kan phpBB 3.0.9 niet installeren

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
Babii
Berichten: 39
Lid geworden op: 21 mei 2010, 17:55

Kan phpBB 3.0.9 niet installeren

Bericht door Babii » 19 sep 2011, 22:17

  • Adres van je forum: http://zwangerwordenenzijn.nl
    Event. modificaties op je forum:Informatieve site, met een forum erbij
    Wanneer ontstond het probleem? Direct
    phpBB versie:

    phpBB 3.0.9 Nederlands


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?Ik heb nog geen forum
    Wat is het probleem?
Hallo,

Ik probeer dit forum te installeren via FTP client, maar op één of andere manier doe ik alles verkeerd. Heb onderstaande uitgevoerd (zie link).

http://www.leerwiki.nl/Hoe_kan_ik_een_f ... alleren%3F

Bij stap 4 snap ik niet wat te doen: Stap 4: Het forum installeren.

Vul nu de naam van jou website in en de map waarin je de files hebt geupload. Voeg hier “install/index.php” aan toe en ga naar dit adres. Bijvoorbeeld: www.mijnwebsite.nl/forum/install/index.php, als je het forum naar www.mijnwebsite.nl/forum hebt geupload. Wanneer je op deze pagina bent volg de instructies om je forum te installeren.

Heb gewoon een website ingevoerd (waar wist ik niet) en dan install/index.php maar het helpt allemaal niet!

Het is toch gewoon mogelijk dat als je een domein hebt gekocht met webhosting (mijndomein.nl) dat je daar een forum op kan zetten?

Is hier iemand die me kan helpen? Ben best dom hiermee, wellicht dat iemand het ineens zo patsboem kan doen voor me (uiteraard met inlogcodes).

Wie o wie kan me helpen in Jip en Janneke taal.

Groet

frakke
Berichten: 14
Lid geworden op: 19 aug 2009, 17:28

Re: Kan phpBB 3.0.9 niet installeren

Bericht door frakke » 20 sep 2011, 06:53

forum op je website werkt toch ?

Gebruikersavatar
David
Berichten: 5093
Lid geworden op: 15 jan 2007, 22:00
Locatie: Zeeuws-Vlaanderen
Contacteer:

Re: Kan phpBB 3.0.9 niet installeren

Bericht door David » 20 sep 2011, 09:09

Ik zie inderdaad ook al een werkend forum, betekend dat dat het inmiddels al gelukt is? Of heb je toch nog hulp nodig?

Wist je dat phpbb.nl zelf ook een wiki heeft met veel uitleg?
Op zoek naar een vertaling voor je extensie? vertalingen

Babii
Berichten: 39
Lid geworden op: 21 mei 2010, 17:55

Re: Kan phpBB 3.0.9 niet installeren

Bericht door Babii » 21 sep 2011, 16:00

Ja, het forum werkt... Maar niet hoe ik het wil.

Kijk eens naar: www.zwangerworden.nu of www.zwangerschapspagina.nl

Daar zie je dus diverse buttons met home, zwanger worden, tickers e.d.

ALs je daar op het forum klikt, blijf je die opties houden. BIj mij ga je n aar een apart scherm met een forum, dat wil ik niet.

Geen idee hoe dat in te stellen, dat het forum op de webpagina blijft en je gewoon nog op home e.d. kan klikken.

frakke
Berichten: 14
Lid geworden op: 19 aug 2009, 17:28

Re: Kan phpBB 3.0.9 niet installeren

Bericht door frakke » 21 sep 2011, 17:27

kan je je toch oplossen door forum te laten linken in een iframe
of werken met een portal

Gesloten